ul. Krótka 9 Rumia
Dębogórze Wybudowanie

TELEFON:(58) 625 75 75
TELEFON/FAX:(58) 625 75 95
DZIAŁ TECHNICZNY: 605 661 402
DZIAŁ LOGISTYKI: 609 123 235
MOBILE: 609 123 100
MAIL: bocar@bocar.net.pl

Uwaga! Zmiana adresu

Produkty - Eberspacher

Logo firmy Eberspacher

Eberspaecher Sp. z o.o. należąca do Grupy Eberspächer jest filią J. Eberspächer GmbH & Co. - znanego w świecie producenta ogrzewań niezależnych od pracy silnika. Ogrzewania Eberspächer są cenione za wysoką jakość, niezawodność i bezpieczeństwo działania, a marka Eberspächer jest znana na całym świecie. Dystrybucją i obsługą ogrzewań Eberspächer w Polsce zajmuje się Eberspaecher Sp. z o.o.

Eberspaecher Sp. z o.o. powstała 1 lipca 1995 roku w Poznaniu. Decyzja zarządu koncernu o utworzeniu własnej filii została podyktowana rosnącymi potrzebami dynamicznie rozwijającego się rynku motoryzacyjnego w Polsce, na którym Eberspächer jest obecny od 1991 roku i do połowy 1995 roku był reprezentowany przez przedstawicielstwo handlowe. Na siedzibę firmy wybrano Poznań ze względu na dynamiczny rozwój i znaczenie gospodarcze regionu, a także obecność i renomę Międzynarodowych Targów Poznańskich. Przed nowo powstałą filia postawiono zadanie obsługi polskiego rynku w zakresie dystrybucji ogrzewań postojowych, rozwoju sieci serwisowej, doradztwa technicznego oraz prowadzenia szkoleń. Ciągły, dynamiczny rozwój rynku motoryzacyjnego w Polsce i rosnące zainteresowanie ogrzewaniami postojowymi wpłynęły na szybki rozwój Eberspaecher Sp. z o.o. i decyzję o budowie własnej siedziby. W połowie września 1997 roku rozpoczęto prace budowlane na działce zlokalizowanej w Wysogotowie koło Poznania w gminie Tarnowo Podgórne, jednej z najszybciej rozwijających się gmin w Polsce.

W 3 lata od momentu powstania Eberspaecher Sp. z o.o. oddano do użytku własną siedzibę, w której oprócz nowocześnie wyposażonych pomieszczeń magazynowych i biurowych powstała multimedialna sala szkoleniowa. Uroczystego otwarcia nowej siedziby dokonano 26 czerwca 1998 roku.

Eberspaecher Sp. z o.o. stara się zawsze być blisko swoich klientów, do których dyspozycji znajduje się w Polsce ponad 200 autoryzowanych serwisów

Zdjęcie jednego z produktów Ebersoacher Zdjęcie jednego z produktów Ebersoacher Zdjęcie jednego z produktów Ebersoacher Zdjęcie jednego z produktów Ebersoacher Zdjęcie jednego z produktów Ebersoacher Zdjęcie jednego z produktów Ebersoacher