ul. Krótka 9 Rumia
Dębogórze Wybudowanie

TELEFON:(58) 625 75 75
TELEFON/FAX:(58) 625 75 95
DZIAŁ TECHNICZNY: 605 661 402
DZIAŁ LOGISTYKI: 609 123 235
MOBILE: 609 123 100
MAIL: bocar@bocar.net.pl

Uwaga! Zmiana adresu

Diagnostyka

Aparatura
wykres 3
wykres 4

Firma BOCAR oprócz dostarczania na rynek wszelkiego rodzaju podzespołów do klasycznych jak i elektronicznych układów pneumatycznych zajmuje się również kompleksową diagnostyką i naprawą systemów hamulcowych, pojazdów ciężarowych, naczep, przyczep oraz elektronicznych systemów antypoślizgowych, zajmujemy się także parametryzacją wyżej wymienionych układów. Świadczymy także usługi w ramach systemów MTS (system sterowania drzwiami w autobusach) oraz TCE ( centralna elektronika sterowania naczepy )

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, pneumatyką samochodów ciężarowych zajmujemy się od roku 1993, od tego też czasu nabraliśmy potrzebnego w tej branży doświadczenia, ale wiedzę zdobyliśmy na wielu specjalistycznych szkoleniach przeprowadzonych przez WABCO, KNORR-BREMSE, HALDEX.

Diagnostykę, pomiary i parametryzację wykonujemy profesjonalnym oryginalnym sprzętem oraz narzędziami dostarczonymi przez producentów.

Drugim wiodącym działem którym zajmuje się BOCAR jest instalacja, diagnostyka oraz naprawa niezależnych systemów grzewczych do samochodów ciężarowych firmy WEBASTO, EBERSPAECHER.

Korzystając z naszych usług masz pewność że trafiłeś do Profesjonalistów którzy posiadają doświadczenie, wiedzę i praktykę.